Gazi Üniversitesi Kamu Personel Alımı 2017

Gazi Üniversitesi Kamu Personel Alımı 2017

Gazi Üniversitesi Memur Alım ilanı 10 Mayıs 2017 de yayınladı. Ankara ilanına başvuracak adaylar için başvurular 11 Mayıs 2017 başlayacak olup son tarih 05 Haziran 2017 mesai bitimine kadar 8 Memur için başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ankara Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 8 kişi bilişim personeli Alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 11 Mayıs 2017 de başlayıp 05 Haziran 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 8 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Lisans mezunları için 2016 KPSS P3 puanı esas alınacaktır.

Sözleşmeli 8 Personel alımı için şartlar: Lisans mezunu adaylar Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, başvurabilir. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Başvurular 05 Haziran 2017 de sona erecektir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Alınacak 8 kişi için: 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden(öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğine ilişkin belge. Her bir pozisyon için özel şartlarda istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgeler, (Sertifikalar sınavla alınmış olmalıdır.) Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.