Gazi Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2016

Gazi Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2016

5 Şubat 2016 Tarihinde Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından 3 Kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 22 Şubat 2016 Tarihinde Sona Ereceği Kurum Tarafından Bildirildi.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı açıklamada personel alımı yapacağını duyurdu. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak 3 kişi bilişim personeli unvanıyla istihdam edilecektir. Başvurular kurumun internet sitesinde yer alan başvuru formu doldurularak istenen belgelerle beraber kuruma şahsen teslim edilmesi yoluyla yapılacaktır. Farklı bir şekilde başvuru alınmayacağı bildirildi.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı başvurusu için: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak şart.

Ayrıca adayların Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları gereklidir. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gereklidir. Başvuru, başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçların açıklanması gibi tüm süreçler kurumun internet sitesinden takip edilecektir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.