Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi 10 Personel Alımı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi 10 Personel Alımı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 2 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 10 kişi Garson (Servis Elemanı) unvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 2 Ekim 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Garson (Servis Elemanı) alımı için alınacak kişilerde "en az 1 yıl garson(servis elemanı ) olarak çalışmış olduğunu belgelemek" veya "garson(servis elemanı) olarak eğitim almış olduğunu belgelemek" şartı aranacaktır. Garson alımı için başvuru yapan adayların, 9 Ekim 2016 günü saat 17:00'ye kadar en az 1 yıl süreyle garson(servis elemanı) olarak çalıştıklarına dair belgeyi veya garson(servis elemanı) olarak eğitim aldıklarına dair belgeyi Gaziantep Polisevi Şube Müdürlüğü Muhasebe Satın alma ve Depo Büro Amirliğine teslim etmek zorundadır.

Belgelerini teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacak ve kura çekilecek listeye dahil edilmeyeceklerdir.Başvuru neticesinde sınava girecek adaylar (kanuni şartlar yerine gelirse) 21/09/2016 günü saat 15:00'de Polisevi Şube Müdürlüğünde noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. İsteyen adaylar kura çekimine katılabilirler. Kura da ismi çıkan adaylara sınav tarihi ve saati iadeli taahhütlü posta ile bildirilecektir. Sınavı kazanan adayla 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır. İşe başlatılan işçilere asgari ücret ödenecektir.

 İlana başvuracak adayların (00003367884) iş ilan no ile Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 2 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.