Gaziantep Merkez Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Personel Alımı

Gaziantep Merkez Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Personel Alımı

Gaziantep Merkez Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 29 Aralık 2016 Perşembe günü son bulacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde çalışmaya müsait olması gerekmekte Çalışacak personelin belirsiz (daimi) statüde işçi olacağı açıklanmıştır. Ayrıca TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da Başvurabilecektir. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, 29 aralık 2016 perşembe günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003510259 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Adaylardan ayrıca en az bir yıl Resepsiyon (Ön Büro Elemanı) Görevlisi olarak çalıştığını ıspatlar Sigorta Belgesinin İbrazını zorunlu kılmıştır. Otaöğretim (Lise ve dengi) bir okuldan mezun olma şartı vardır.  Ayrıca KPSS KPSSP94 Türünden en 60 almış olmalıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gaziantep iş ilanları kariyer.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.