Gaziantep Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı 3 İşçi Alımı

Gaziantep Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı 3 İşçi Alımı

Nizip Pompaj Sulama Birliği 3 işçi alacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 10 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir.

Alınacak Çiftçi işçide aranacak şartlar : Çiftçi ( Tarla ürünleri ) ( Zirai sulamacı ) olarak alınacak 2 işçi ilköğretim mezunu ve daha önce Devlet Su İşleri sulama projesi yapım işinde en az 2 yıl süreyle çalışmış olmaları ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Çalışma adresi Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği Sulama Sahası ve Gaziantep İli Nizip İlçesi ve köyleri olarak belirtilmiştir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003408598 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 10 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar. Gaziantep iş ilanları kariyer.

Alınacak Elektrikçi işçide aranacak şartlar : Elektrikçi ( Genel ) olarak alınacak 1 işçi İlköğretim mezunu ve ekart belgesi, AG – OG ustalık belgesi ve usta öğretici belgesi sahibi olması ve en az 2 yıl süreyle çalışmış olmaları ve E – A2 sınıfı sürücü ehliyetine olmaları gerekmektedir. Ayrıca E ( Deneyim : 2 yıl ) A2 ( Deneyim : 2 yıl ) olması gerekmektedir. Çalışma adresi Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği Sulama Sahası ve Gaziantep İli Nizip İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003408650 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 10 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.
İlana başvuracak adaylar iş kur iş ilan no ile 10 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.