Gaziantep Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Gaziantep Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 01 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir. Başvurular başlamıştır.

Nizip Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 01 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir.

Alınacak Elektrikçi işçide aranacak şartlar : Elektrikçi ( Genel ) olarak alınacak 1 işçi Ortaöğretim Lise ve Dengi mezunu olması ve ekart belgesi, AG – OG ustalık belgesi ve usta öğretici belgesi sahibi olması ve en az 2 yıl süreyle çalışmış olmaları ve E – A2 sınıfı sürücü ehliyetine olmaları gerekmektedir. Ayrıca A2 ve B sınıfı Ehliyet ( Deneyim : 2 yıl ) olması ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Çalışma adresi Belkız Nizip Pompaj Sulama Birliği Sulama Sahası ve Gaziantep İli Nizip İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Başvuru evrakları: KPSS P Sonuç belgesi fotokopisi, Yüksek Gelirim Çalışma Belgesi, Kimlik Fotokopisi, 2 Adet Fotoğraf ve A2 ve B sınıfı Ehliyet Fotokopileri, ekart belgesi, AG – OG ustalık belgesi ve usta öğretici belgesi sahibi olması gerekmektedir. Gaziantep iş ilanları kariyer.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003561986 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 01 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

İlana başvuracak adaylar iş kur iş ilan no ile 01 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.