Gaziantep Üniversitesi 34 Memur Alımı

Gaziantep Üniversitesi 34 Memur Alımı

Gaziantep Üniversitesi tarafından 20 Temmuz 2017 tarihinde 34 memur alım ilanı yayınlandı. 34 memur alımı için başvurular 20 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup 3 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Gaziantep Üniversitesi 34 memur alımı için adaylarda

Gaziantep Üniversitesi en az lise mezunu 34 memur alımı için 20 Temmuz 2017 tarihinde personel alım ilanı yayınladı.

Başvurular 20 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup 3 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen belgelerle birlikte Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; iş talep formu, güvenlik soruşturması formu, mezuniyet belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2016 KPSS sonuç belgesi olarak belirtilmiştir.

20 Hemşire alımı için adaylarda aranan şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik ve Sağlık Memurluğu bölümünden mezun olmak olarak belirtilmiştir.

2 Hemşire alımı için adaylarda aranan şartlar: İlgili Yüksekokulların/Fakültelerin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak ve en az altı ay ameliyathane hemşireliği deneyimi olmak ve belgelemek olarak açıklanmıştır.

12 Hemşire alımı için: Adayların ilgili yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu programlarından mezun olmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış muaf veya tecilli olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve belgelemek olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.