Gaziantep Üniversitesi KPSS İle 100 Sözleşmeli Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi KPSS İle 100 Sözleşmeli Personel Alıyor

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre;2014 KPSS puan üstünlüğü esas alınmak sureti ile 100 sözleşmeli sağlık personeli (hemşire) alımı yapacak.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre;2014 KPSS puan üstünlüğü esas alınmak sureti ile 100 sözleşmeli hemşire alımı yapacak.  Başvurular bugünden itibaren başlayacak olup 15 gün boyunca devam edecektir. Başvurular Gaziantep Üniversitesinin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Adayların başvurabilmesi için 2014 KPSS’ye girmiş olmaları ve herhangi bir kurumda 4/B’li çalışmaması gerekiyor. 25 Hemşire alımı için; Üniversite Hastanelerinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve belgelemek, İlgili Yüksekokulların/Fakültelerin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak şartı aranırken, 35 hemşire alımı için; İlgili Yüksekokulların Fakültelerin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak şartı aranırken, 40 hemşire alımı için; Üniversite Hastanelerinde çalışıyor olmak ve İlgili Yüksekokulların Fakültelerin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olmak şartları aranıyor. 

Atamalar 2014 KPSS puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak olup, atanan adaylar ilan edildikten sonra 7 gün içerisinde göreve başlayacaklardır. İlan metni ve tüm dökümanlar kurumun internet sitesinde duyurular ilan kadro bölümünde yer almaktadır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum