Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından kamu personel alım ilanı yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Eczacı unvanıyla istihdam edilecek. Başvurular 12 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılacak. Yayınlanan resmi ilana göre KPSS şartı aranmamaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü 'nce kamu personeli alım ilanı yayınlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde 1 kişi eczacı unvanıyla istihdam edileceği bildirildi.

Başvurular 12 Mayıs 2017 tarihine kadar Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Atanmaya hak kazanan adayın isim listesi, işe başlaması için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde kurumun resmi internet sitesinden ilan edilecektir. Kadronun 1 (bir) katı kadar yedek belirlenecektir.

Eczacı alımı için: Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak. (KPSS Şartı Aranmamaktadır, Mülakat sonucuna göre belirlenecektir.)

Genel şartlar: Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak. 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.