Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Araştırma Hastanesi

Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Araştırma Hastanesi

Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Araştırma Hastanesi Kamu Personel Alımı Lise Mezun İşkur Kamu Personel Alım ilanları 24 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 05 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan

Ankara Çankaya Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Kamu Personel Alım ilanı 24 Ağustos 2017 de alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Lise Mezun Okul Öncesi Öğretmeni olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebidir.

Okul Öncesi Öğretmeni 1 kişi için şartlar: Lise Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümleri mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003979220 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternet üzerinden 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Alınacak Okul Öncesi Öğretmeni Ankara Çankaya Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 05 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.