Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bakımevi Müdürlüğü

Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bakımevi Müdürlüğü

Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 30 Haziran 2017 Cuma tarihinde sona erecek

Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğünce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Okul Öncesi Öğretmeni unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Okul Öncesi Öğretmeni alımı için başvurular 30 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003861663 iş ilan numarası ile Çankaya Hizmet Merkezi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 30 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Okul Öncesi Öğretmeni alımı için, adayların okul öğrencesi öğretmeni mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması gerekmektedir. Başvurular 2016 KPSS P94 puan türüne göre alınacaktır. Başvuru yapılabilmesi için adayların 2016 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Adayların Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümlerinin birinden mezun olması istenmektedir.

İşe alınan personel sözleşmeli işçi olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeli işçi pozisyonu devlet memurluğu değildir. Adaylara kreş gelirlerinden maaş verilecek olup maaş asgari ücret olarak açıklanmıştır.

İşe alınan personel Bilkent/Ankara’da görevlendirilecektir. Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.