Gaziler Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğü Okul Öncesi Personel Alımı

Gaziler Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğü Okul Öncesi Personel Alımı

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğü 26 Aralık 2016 Personel Alım İlanı Yayınladı.

Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Okul Öncesi Öğretmeni alacağını açıkladı.

Gaziler Hastanesi Gündüz Bakımevi 1 kişi Okul Öncesi Öğretmeni için şartlar: Yardımcı Öğretmen olarak Çalışılacaktır, 210 saatlik Aile Eğitimi (3 – 6) Kurs programını bitirme belgesine sahip olması ve Mutlu Çocuklar Mutlu Oyunlar ve Gelişimin Kilometre Taşları Konulu Okul Öncesi Eğitim Seminerine Katıldığına dair belgeye sahip olması gerekmektedir. Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişim Önlisans Mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 Puan türünden 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003524489 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 04 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Ankara iş ilanları kariyer.

Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Başvuracak adaylar Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi Gündüz Bakımevi Müdürlüğü Ankara istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 04 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.