Gaziosmanpaşa Belediyesi En Az Lise B Ehliyetli 30 Personel Alımları

Gaziosmanpaşa Belediyesi En Az Lise B Ehliyetli 30 Personel Alımları

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu daimi kadroda ikamet şartsız 30 personel alınacaktır.

Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruda İstanbul İli Gaziosmanpaşa Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az lise mezunu ikamet şartsız toplamda 30 kamu personeli alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 31 Mayıs – 4 Haziran 2021 tarihleri arasında (4 Haziran dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne (Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi - Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No: 20 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL) 31.05.2021 - 04.06.2021 tarihleri arasında saat 16.00’a kadar (mesai günlerinde saat 10.00 - 16.00 arasında) şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak.

Adaylar için aranan özel nitelikler

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg’dan fazla fark olmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak ve En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (10 personel)

Fakültelerin; Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi Lisans programlarının birinden mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (10 personel)

Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Adalet Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (10 personel)

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise veya dengi) mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.