Gaziosmanpaşa Üniversitesi 43 Personel Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 43 Personel Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Lise, Önlisans ve Lisans mezun 43 Memur Alım ilanı 02 Haziran 2017 de yayınladı. İlanına başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 16 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli 43 kişi personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 02 Haziran 2017 de başlayıp 16 Haziran 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Orta Öğretim Lise ve dengi, Önlisans ve Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Tokat adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır. Önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır. Ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.
Sözleşmeli 43 Personel alımı için şartlar: Lise ve Dengi Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği mezun olması gerek. Önlisans Meslek Yüksekokulu veya Meslek Yüksek okullarının anestezi bölümü mezun olması gerek. Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Alınacak Personeller Sağlık Teknikeri, Diğer sağlık personeli, Ebe ve Hemşire olarak Tokat Şehri Gaziosmanpaşa Üniversitesine istihdam edilecektir.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden (öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 10 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/ kuruluşuna bildirilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.