Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alım ilanı 28 Ekim 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar sözleşmeli 3 Hemşire için son 11 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Sözleşmeli Hemşire olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak Hemşirelerin Bütçe gideri Özel Bütçeden karşılanacaktır.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat İş İlanları Kariyer Sağlık 4/B Sözleşmeli Personel alımı için şartlar: En az 2 yıl iş tercübesi olması, Sağlık Meslek liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu bölümü mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Taksirli suçlar hariç olmak üzere affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmaması, Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Alınacak Sözleşmeli Hemşire olacağı üzere 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Başvuran adaylarda ortaöğretim mezunları için 2014 KPSS P3 grubu puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: İş deneyim belgesi, Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, 2014 KPSS sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Tokat şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlan Kılavuzunu incelemek için lütfen Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.