Geçit Belediye Başkanlığı 1 Personel Alımı

Geçit Belediye Başkanlığı 1 Personel Alımı

Geçit Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 16 Haziran 2017 Cuma tarihinde sona erecektir.

Geçit Belediye Başkanlığı’nca personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 16 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003832025 iş ilan numarası ile Erzincan Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 16 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Bu ilana kişisel durumu normal olanlarla birlikte terörle mücadelede yaralanan olanlar da başvurabilir.

Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı alımı için : en az 4 yıl bu meslekte çalıştığını gösterir belge ve SSK hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir. Adaylarda en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.

Müracaat eden adayların çocuk bakıcısı/çocuk bakım elemanı Milli Eğitim Bakanlığı Çıraklık ve Yaygın Eğitim Merkezi Genel Müdürlüğü’nden almış olduğu okul öncesi kurs bitirme belgesine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca lise ve dengi okulların çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunu olan adayların da çocuk bakıcı/çocuk bakım elemanı mesleğindeki işgücü talebine müracaat edebilecektir. Bu kişilerde sertifika şartı aranmayacaktır.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 20 Haziran 2017 tarihinde Belediye Hizmet Binası’nda saat 10:00’da kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Gerçeğe aykırı belge beyan edenlerin başvuruları geçersiz sayılacak olup ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulmuştur.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.