Geçit Belediyesi 1 Personel Alımı

Geçit Belediyesi 1 Personel Alımı

Erzincan Geçit Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 12 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana ilkokul olan adaylar başvura bilir.

Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi betonarme işçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı. KPSS şartı aranmayan ilana ilkokul mezunlar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 12 Mayıs 2017 de sona erecektir.

Geçit Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Betonarme işçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003749733 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 16 Mayıs 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 saatleri arasında Erzincan geçit Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 12 Mayıs 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Erzincan Geçit Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Başvuracak adaylar Erzincan Geçit Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.