Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir 5

Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir 5

Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir 29 Mart 2017 de kamu İşçi alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak personel Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 06 Nisan 2017 tarihinde sona

Açıklanan ilanda İlköğretim ve Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir Sıhhi Tesisatçı 1 kişi, Elektrikçi 1 kişi ve Kümes bakım işçisi 3 kişi olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edilecektir.

Kamu Kurumu ve Kuruluşa personel alınmasında uygulanacak usul ve esas hakkında yönetmelik hükmüne göre alım yapılacaktır. Alınacak Personel Eskişehir adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok lise mezun olması ve ustalık belgesine sahip olması gereklidir. Enstitüde 10000 m² kapalı mekan ve bina mevcuttur. Bina ve kapalı alan ve arazilerde sıhhi tesisat ve tarımsal sulama işlerinde tamir, bakım ve onarım işlerinin yapılmasıda görevlendirilecektir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003674373 başvuru yapabileceklerdir.

Elektrikçi Genel 1 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok lise mezun olması, B sınıfı sürücü ehliyeti ve ustalık belgesine sahip olması gereklidir. Enstitüde 7 adet trafo, 4 tane Jeneratör ve 3 ayrı lokasyondaki elektrik tesisinde çalışmak üzere görevlendirilecek. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003674530 başvuru yapabileceklerdir.

Kümes Bakım işçisi 3 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok lise mezun olması ve B sınıfı sürücü ehliyeti olması gereklidir. Enstitü faaliyetlerinden kanatlı yetiştiriciliği hassasiyet ve hijyen gerektiren bir iş olması nedeniyle, alınacak işçilerin açık ve kapalı Enstitünün tüm birimlerinde görevlendirilecektir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 06 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru başlamış ve iş kur üzerinden iş ilan 00003674595 başvuru yapabileceklerdir.

Alınacak personeller noter kurasınca belirleneceğinden 12 Nisan 2017 de Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Eskişehir adresinde saat 10:00 ile 11:00 arasında noter çekimi yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.