Gelibolu SYDV Memur Alımı

Gelibolu SYDV Memur Alımı

27 Nisan 2017 Tarihinde Çanakkale Gelibolu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 Adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi Alımı İçin İlan Yayınladı. Yapılan Açıklamaya Göre Elektronik Ortamda Olacak Başvurular 12 Mayıs 2017 Tarihine Kadar Devam Edecek

Çanakkale Gelibolu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 Adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını 27 Nisan 2017 tarihinde yayınladığı kamu personeli alımı ilanında duyurdu.

Belirsiz süreli Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı yapacak olan Çanakkale İli Gelibolu İlçe SYDV başvuruları 12 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edileceği bildirildi.

Adaylarda aranan şartlar: Başvuru tarihi itibariyle 6 ay öncesi Gelibolu ilçe merkez ve köylerinde ikamet ediyor olmasını belgelendirmek.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi'' için 4 yıllık Yükseköğretim ( Lisans) Kurumlarının bölümlerinin birinden mezun olmak. İşin özelliğine göre çalışma şartları göz önüne alındığından dolayı erkek personel alınacaktır. Askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5 (Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak ( istenen evrak şartlarını sağlamak şartıyla) sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan 1 personel ile belirsiz süreli sözleşme yapılacaktır.

İlan , duyuru, alım sonuçları, vb. yayımlamalara ait bilgilere Gelibolu Kaymakamlığı Web sitesinden ulaşılabilir veya Vakıf Bürosundan temin edilebilir. Mülakata Kalanların Sıralamasının Belirlenmesinde ( İşe Alınma Asıl Kişi Belirleme İşlemi) KPSS P3 Puanı ve Mülakat Puanı Toplanarak Ortalamasından En Yüksek Puan Alan Aday Alınacaktır. 2015 veya 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak müracaat için yeterlidir. Başvuruların bizzat olacağı bildirildi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.