Gelir İdaresi 14-35 Bin TL Maaşla 58 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Gelir İdaresi 14-35 Bin TL Maaşla 58 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Hazine ve Maliye Bakanlığı en az 14 bin TL en fazla 35 bin TL maaşlarla çalışacak personeller arıyor. Memur alımlarına başvuru süreci başladı. Gelir İdaresi sözleşmeli memur alımı başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

2021 yılı Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımları yapmaya devam ediyor. GİB 2021 yılı sözleşmeli kamu personeli memur alımları yapacak. 14-35 Bin TL maaşla 56 memur alımı başvuru ekranı açıldı. Adaylar başvurulara dair tüm detayları ve başvuruların nasıl yapılacağını bu yazımızda bulabilir.

Memur Alımı Kontenjanları

4 Yazılım Koordinatörü, 7 Kıdemli Yazılımcı, 6 Uzman Yazılımcı, 10 Yazılımcı Kademe 1, 3 Yazılımcı Kademe 2, 2 Kıdemli Bilişim Ağları Mimarı, 2 Bilişim Ağları Yöneticisi, 2 Bilişim Ağları ve Siber Güvenlik Uzmanı, 2 Kıdemli Bilişim Sistemleri Mimarı, 2 Kıdemli Bilişim Sistemleri Yöneticisi, 2 Bilişim Sistemleri Uzmanı, 4 Bilişim Sistemleri Programcısı, 5 Bilişim Teknik Destek Uzmanı, 5 Uzman Veri Tabanı Yöneticisi ve 2 Veri Tabanı Yöneticisi olmak üzere 58 memur alınacak.

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartları taşıması gerekiyor. Ayrıca branşlar bazında özel şartları da adaylar incelemelerinde fayda vardır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular 5 Nisan 2021 itibarıyla online olarak alınmaya başladı. Adaylar başvurularını 16 Nisan 2021 saat 17.30’a kadar Gelir İdaresi Başkanlığı “Online Sınav Sistemi” üzerinden yapabileceklerdir. Başvuru formu internet üzerinden doldurulacaktır. Başvurularla ilgili olarak formun nasıl doldurulacağına ilişkin detaylar başvuru esnasında yer alacaktır.

Sadece bir pozisyon için başvuru yapılabilecektir. Adaylar gerekli belgelrei, mezuniyet belgesini, deneyimle ilgili hizmet belgelerini, başvuru yapacağı pozisyona dair gerekli belgeleri sisteme online olarak yüklemeleri gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.