Genel Başvuru İle Kamuya Ortalama 6000 TL Maaşla Personel Alımı

Genel Başvuru İle Kamuya Ortalama 6000 TL Maaşla Personel Alımı

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR üzerinden yerel yönetimlerde yayınlanan ilana göre ortalama 6000 TL maaşla Türkiye Geneli başvuru ile daimi kadroda personel alımı yapılacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon İdaresi genel Müdürlüğü (TESKİ) tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda ortalama 6000 TL maaşla daimi kadroda 2 Çevre Mühendisi alınacağı belirtiliyor.

Adaylar için ilana başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 22 - 25 Şubat 2021 tarihleri arasında (25 Şubat dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar için başvurular başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine yapacaklardır.

Çevre Mühendisi için aranan nitelikler (2 personel)

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Adli sicil kaydı olmamak, 22/5/2003 tarih ve 4857 sayılı İş Kanununun 30 uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve gerekli durumlarda araç kullanabilmek, Çevre Kanunu ve Yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adaylarda aşağıdaki şartlarda aranır

Biyolojik atık su arıtma tesislerinin işletilmesi konusunda en az 5 yıl deneyimli olmak, İdarenin il genelindeki atık su arıtma tesislerinde görevlendirilmesinde herhangi bir kısıtlılığı bulunamamak, Gerekli durumlarda mesai/vardiya yapabilir durumda olmak, Atık su arıtma tesisleri işletilmesi ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi gayet ve hedefi doğrultusunda çalışabilecek olmak.

Adaylardan istenen belgeler

Diploma aslı ve fotokopisi, İkametgah belgesi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Adli sicil kaydı, 2 adet fotoğraf ve Nüfus kayıt örneği istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.