GİB 47 İlde 87 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

GİB 47 İlde 87 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Gelir idaresi başkanlığı 87 personel alımı yapacağını duyurdu. Bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli 87 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyenler için başvuru detayları haberimizde…

Kamu kurumları personel alımları yapmaya ve ilan yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Gelir idaresi başkanlığı Bünyesine 87 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli, Tarihi ve yeri

8 Mart 2021Pazartesigünü başlayıp, 17Mart 2021Çarşamba günü saat 17.30'da sona erecekti.
Adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan adrese online olarak başvurularını gerçekleştireceklerdir.
Adaylar En fazla 5 adet ilin alımlarına katılabilecektir.

İlan metni.

Adaylarda Aranan Başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, 35 Yaşından gün almamış olma, 2020 Yılı KPSS sınavından P-93 puan grubundan en az 70 puan almış olma, süresi içerisinde başvuru yapmış olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

Tekniker alımı(İnşaat)

Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Endüstriyel Elektronik ön lisans programlarının birinden mezun olma.

Tekniker Alımı(İnşaat)

İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olma.

Tekniker(Makine)

Makine, Makine, Resim ve Konstrüksiyon, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Mekatronik ön lisans programlarının birinden mezun olma.

Tekniker(Ağaç İşleri)

Mobilya ve Dekorasyon, Ormancılık ve Orman Ürünleriön lisans programlarının birinden mezun olma.

Tekniker Alımı(Tesisat)

Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olma.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum