Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 25 Kamu Personeli Alımı

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 25 Kamu Personeli Alımı

18 Nisan 2016 Tarihinde Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından Açıktan Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvurular 30 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecek Tüm Detaylar Haberimizde.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Nisan 2016 tarihinde personel alımı için ilanlar yayınladı. Başvurular 30 Nisan 2016 tarihinde sona erecek. İki farklı ilan yayınlayan kurumun yayınladığı ilanlar aşağıda yer almaktadır.

İzmir İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü 2 gemi adamı alımı için: En az lise ve dengi okul mezunu olmak. En az T.C. Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı Sınırlı Kaptan belgesine sahip olmak. Telsiz cihazlarını kullanma yeterlilik belgesine sahip olmak. Profesyonel su adamları yönetmeliğine göre balık adam yeterliliğine sahip olmak tercih nedenidir.

Mühendis pozisyonu için KPSSP3 puan türü (50 ve üzeri alanlardan) en yüksek puandan başlanarak puan sırasına göre, Çözümleyici ve Programcı pozisyonları için KPSSP3 puan türünde (50 ve üzeri alanlardan) en yüksek puandan başlanarak puan sırasına göre ilan edilen pozisyon sayısının 5 katına kadar aday yazılı sınava tabi tutulacak olup, bu sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav sonucuna göre.

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Mühendis (Bilgisayar) 1 kişi alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi Bölümlerinden mezun olmak. Bilişim alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak. (Söz konusu çalışmanın mezuniyet tarihinden sonra ve ilan tarihinden önce geçmiş olması ile çalışma pozisyonunun ve sürelerinin çalıştıkları kurumlardan alacakları onaylı belgelerle belgelenmesi ve bu sürede sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmiş olması gerekmektedir.)

Mühendis (Elektrik Elektronik) 1 kişi alımı için: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmak. Bilişim alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak.( Söz konusu çalışmanın mezuniyet tarihinden sonra ve ilan tarihinden önce geçmiş olması ile çalışma pozisyonunun ve sürelerinin çalıştıkları kurumlardan alacakları onaylı belgelerle belgelenmesi ve bu sürede sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmiş olması gerekmektedir.)

Çözümleyici 10 kişi alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi, Yazılım Mühendisliği, Bilgi Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya Matematik mezun olmak ve SQL programlama dili ile diğer programlama dillerinden en az 2 (iki) tanesini bildiğini belgelemek. Çözümleyici olarak bilişim alanında çalıştırılacaklarda en az 1 yıl 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4/B maddesi veya 399 sayılı KHK’ye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler veya SGK’na tabi özel kesimde bilişim personeli olarak çalışma şartı aranır.(çalışma pozisyonunun ve sürelerinin çalıştıkları kurumlardan alacakları onaylı belgelerle belgelenmesi ve bu sürede sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmiş olması gerekmektedir.)

Programcı 11 kişi alımı için: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgi Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Fizik, Fizik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Matematik, Astronomi ve Uzay Bilimleri, İstatistik bölümü mezun olmak ve C# programlama dili ile diğer programlama dillerinden en az 2 (iki) tanesini bildiğini belgelemek. (Bu alanda ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak)

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.