Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4 Memur Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4 Memur Alımı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 10 Temmuz 2017 tarihinde 4 memur alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilan için son başvuru tarihi 14 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Başvurular Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü’ne yapılacaktır. Şartlar..

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 3 mühendis ve 1 veteriner hekim olmak üzere toplamda 4 memur alım ilanı yayınlandı.

Başvurular, son başvuru tarihi olan 14 Temmuz 2017 tarihine kadar Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü Kepez Birimi’ne yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda istihdam edilmek istediği kadroya göre özel şartlar ve genel şartlar yer almaktadır. İşte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4 memur alımı için adaylarda aranan şartlar:

Adaylarda aranan genel şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş olmak, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli aylığı almıyor olmak, 45 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Adayların 2016 yılında yapılan 2016-KPSS Lisans sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru yapabilmek için 2016-KPSS P93 puan türünden en az 50 puan almak adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İngilizce Dil Belgesi için YDS, KPDS, ÜDS ve YÖKDİL’den en az 50 puan almış olmak veya uluslararası geçerliliği bulunan en az aynı puana eşdeğer puan aldığını gösteren belge de özel şartlar arasındadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum