Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4 Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4 Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 26 Eylül 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular, 26 Eylül 2016 tarihinde başlayacak olup 07 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

Alınacak personeller ve aranacak şartlar; Deniz Trafik Kılavuzu, Mühendis, Tekniker ve Biyolog olarak belirlenmiştir.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünde çalıştırılacaktır.

Başvuru yapacak adaylardan; Deniz Trafik Klavuzu, Mühendis ve Biyolog kadrosu için 2016 yılında yapılmış olan 2016-KPSS Lisans sınavına girmiş olmak, KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olması gerekmektedir. Tekniker kadrosuna başvuru yapacak adaylar için; 2014 KPSS Ön lisans sınavına girmiş olmak, KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Deniz Trafik Kılavuzu 1 Personel için; Denizcilikle ilgili lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Güverte, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği mezunu olmak, uzak yol kaptan yeterliliğine sahip olup, en az 5 yıl deniz hizmeti tecrübesi olmak.

Mühendis 1 Personel için; Su ürünleri ile ilgili lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerden mezun olmak. Sınırlı kaptan, en az 3 yıldızlı dalgıç brövesi, vinç kullanma operatörü, ROC telsiz operatörü veCTD sertifika/ belgesine ve en az 5 yıl deniz hizmeti deneyimine sahip olmak.

Tekniker 1 Personel için; Denizcilikle ilgili ön lisans düzeyinde eğitim veren Meslek Yüksekokullarının Gemi
Makineleri/Gemi Makine işletme programlarının birinden mezun olup, 700-3000 KW arası makine zabiti belgesine sahip olmak. ERM ve CTD operatör belgesine sahip olmak.

Biyolog 1 Personel için; Fen Fakültesi Biyoloji Moleküler Biyoloji bölümündenmezun olmak, Moleküler Biyoloji ve Genetik konularında yüksek lisans veya doktora yapmış olmak. İngilizce Dil Belgesi için; YDS, KPDS, ÜDS’den en az 50 puan almış olmak veya uluslararası geçerliliği bulunan belgelerden en az aynı puana değer puan almış olmak.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.