Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 6 Bilişim Personeli Alıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 6 Bilişim Personeli Alıyor

3 Şubat 2016 Tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Sözleşmeli Brüt Ücret Tavanının Tam 4 Katına Kadar Ücret Ödeneceği Açıkladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 3 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca toplam 6 sözleşmeli bilişim personeli istihdam edileceği belirtildi. Başvuru yapmak isteyen adayların kurumun internet sitesinde yer alan başvuru formu doldurulup, fotoğraf yapıştırıldıktan sonra, istenen evraklarla beraber kuruma şahsen götürmesi veya posta yoluyla göndermesi gereklidir.

Hangi bölüm mezunlar sözleşmeli bilişim personeli olabilir: bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar.

Adaylarda aranacak olan tecrübe ve diğer şartlar: Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi, büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak. Bilgisayar donanım ve kurulan ağ yönetimi güvenliği konusunda bilgiye sahip, güncel programlama dillerinden en az 2 tane bildiğini belgelemeleri gereklidir. Ayrıca alım yapılacak olan unvanlarda özel şartlar yer almaktadır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.