Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Veteriner ve Ziraat Mühendisi alınacağı açıklandı. Başvurular 03 Mart 2017 tarihinde sona erecektir.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 06 Haziran 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde Bakanlığımız Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Şırnak Zirai Karantina Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere, yazılı ve veya sözlü sınav yapılmaksızın 2016 yılında yapılan KPSS (B) grubu, KPSS P3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle pozisyon sayısı ve başvuru şartları belirtilen toplam 3 (Üç) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

1 Kişi Ziraat Mühendis için şartlar: Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Mezunu olmak, Başvuru dilekçesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, KPSS P3 (doğrulama kodu bulunan) puanını gösteren sınav sonuç belgeleri, Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopisi, 2 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş), Sağlık Raporu ( Tam Teşekküllü Hastaneden), Sabıka Kaydı, Erkek Adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge ile birlikte başvuru yapabilirler. 20 Şubat 2017 tarihinden 03 Mart 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Şırnak Zirai Karantina Müdürlüğü Yeşiltepe Mahallesi 604. Sok. Silopi/ŞIRNAK adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

2 Kişi Veteriner Hekim için şartlar: Veteriner Fakültesi Mezunu olmak, Başvuru dilekçesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, KPSS P3 (doğrulama kodu bulunan) puanını gösteren sınav sonuç belgeleri, Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopisi, 2 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş), Sağlık Raporu ( Tam Teşekküllü Hastaneden), Sabıka Kaydı, Erkek Adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge ile birlikte başvuru yapabilirler. 20 Şubat 2017 tarihinden 03 Mart 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Habur Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü Habur Gümrük Sahası Silopi/ŞIRNAK adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı Esasları çerçevesinde, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyan ve verilen süre içerisinde istenen belgelerle eksiksiz olarak müracaat eden adaylar arasından, 2016 yılında yapılan KPSS (B) grubu KPSS P3 puan sırasına göre en yüksek puan esas alınmak suretiyle yapılacaktır. Pozisyon için asil aday dışındakiler de puan sıralamasına göre yedek listeye alınacaktır. Yerleştirme işlemi Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması neticesinde uygun olan adayla sözleşme imzalanarak tamamlanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.