Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel alacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel alacak

T.C. Gıda Tarım Lalahan Hayvan Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Personel Alım ilanı 13 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için başvuru başladı.

Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Çiftçi Hayvancılık personeli alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 23 Ekim 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet İş Kurumu üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter kurası ile alınacak adaylar için 23 Ekim 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Çiftçi (Hayvancılık) için aranan şartlar: İlkokul mezunu olması ve daha önce 1 yıl çalıştığını SGK dökümü ile belgelemesi gerek. Başvuracaklar için iş ilan numarası 00004062557 ile yapılacaktır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Noter huzurunda kura çekimi 06 Kasım 2017 de saat 13:00 ta Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum