Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Memur Alacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Memur Alacak

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Memur Alım ilanı 22 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 02 Ekim 2017 de sona erecektir. Alınacak Personel Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlık bünyesine istihdam edilecektir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Memuru Manisa Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 02 Ekim 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet İş Kurumu üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Merkezi Sınav Kapsamında Alınacak Adaylar için 02 Ekim 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Büro Memuru (Genel) için Önlisans İşletme, Muhasebe ve Bilgisayar Programcılığı bölümü mezun adaylar ve Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.