GİH Sınıfı 10. Derece Kadrolu Memur Alımı Başladı (10.180 TL Maaş)

GİH Sınıfı 10. Derece Kadrolu Memur Alımı Başladı (10.180 TL Maaş)

Kamuya 10.180 TL Net maaşla olmak üzere güncel ve kadrolu memur personel alımı başvuruları alınmaya başladı. Kimler kadrolu memur alımına başvurabilir? İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu kurumuna yeni ve güncel memur alımı başvuruları alınmaya başladı. Sinop İli iş ilanları kapsamında Dikmen Belediyesi bünyesinde kadrolu muhasebeci alımı yapılacak. Kadrolu muhasebeci maaşı 10.180 TL’yi bulmaktadır. İşte sürece dair detaylar, başvurular ve tüm maaş ayrıntılarının yer aldığı haberimizden ayrıntılar:

Dikmen Belediyesi personel alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunundaki hususlara haiz olmak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak ve bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Memur alımı başvuru mezuniyet şartları

Adayların Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans mezunu olması gerekiyor. Ayrıca kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği kadro için 2020 KPSS P3 puan türünden en az 80 puan almak gerekiyor.

Kadrolu muhasebeci maaşı ne kadardır?

Güncel 10. Derece muhasebeci maaş detayları şu şekildedir: Evli ve eşi çalışmayan memur için aile yardımı ödeneği aylık 758.28 TL'dir. Ayrıca 72 aydan küçük 1 çocuk için ise 166.80 TL'de aylık ödeme yapılmaktadır. Bu kapsamda bekar memur için maaş 9 bin 255 TL iken, evli 1 çocuklu ve eşi çalışmayan memur için maaş 10.180 TL'dir.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Sinop ili Dikmen Belediyesi muhasebeci memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 3-5 Ağustos 2022 tarihleri arasında olacak. Adaylar internette e-posta adresine, postayla veya şahsen başvuru yapabileceklerdir. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dikmen-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.