GİH Sınıfı 9.10. Derece 100 Memur Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

GİH Sınıfı 9.10. Derece 100 Memur Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 100 kadrolu zabıta alımı yapılacak. Kimler zabıta olabilir? Zabıta olmak için genel ve özel şartlar nelerdir? İşte büyükşehir başvuru şartları ve tüm sürece dair haberimiz.

Mayıs ayı kadrolu 100 zabıta alımı başvurusu alınacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı dokuzuncu ve onuncu derece kadrolar için 100 zabıta memuru alımı yapılacak. Kimler zabıta olabilir? Zabıta olmak için gerekli şartları, süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Antalya Büyükşehir Belediyesi zabıta alımı şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak ve KPSS’den en az 70 ve üzeri puan isteniyor.

Zabıta memuru alımı başvuru mezuniyetler

80 zabıta memuru GİH sınıfı 9. Derece kadrolara, 20 zabıta memuru GİH sınıfı 10. derece kadrolara olacak. Bu kapsamda mezuniyet itibarıyla şu şartları taşıması gerekiyor.

70 Zabıta Memuru alımı Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin herhangi bir programından mezun olmak,

20 Zabıta Memuru alımı Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler önlisans programlarının birinden mezun olmak,

5 Zabıta Memuru alımı Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Rus Dili, Rus Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (Rusça)programlarının birinden mezun olmak,

5 Zabıta Memuru alımı Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İngiliz Dili, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Kimler zabıta memuru olabilir?

Zabıta memuru alımına başvuru için adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olması, 30 yaşını doldurmamış olması, en az B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru süreci

Kadrolu 100 zabıta memuru alımı başvuruları alınacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi 100 zabıta memuru başvurusu için süreç Mayıs sonunda olacak. Başvurular 30 Mayıs- 3 Haziran ve 6-10 Haziran 2022 tarihlerinde sadece şahsen olacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzunu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/antalya-buyuksehir-belediyesi-zabita-memuru-alimi-basvuru-kilavuzu.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum