Giresun Doğankent SYDV Personel Alımı

Giresun Doğankent SYDV Personel Alımı

SYDV Giresun Doğankent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 15 Haziran 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Giresun İli Doğankent İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 15 Haziran 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 20 Haziran 2016 tarihine sona erecektir.

Giresun Doğankent SYDV Büro Görevlisi alımı için: En az B sınıfı sürücü belgesi (ehliyet), Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, kendisini iyi ifade ediyor olabilmek. İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak.

Varsa iş deneyim belgesi . İşin Süresi: Daimi ( 2 ay deneme süreli ). İstenilen İşgücü Sayısı: Büro Görevlisi 1 (bir) kişi kadın. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak. Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, Mahalle ve Köylerde aktif çalışabilecek durumda olmak.

Kadın personel alımı yapılacaktır.( Vakıfta çalışan kadın personel emekli olup ayrıldığından ve hiç çalışan kadın personel olmadığından ve kadın personele ihtiyaç olduğundan dolayı ) En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. Halen herhangi bir Kamu Kurumunda çalışıyor olmamak. En az 3 aydır Giresun Doğankent İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak şart.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.