Giresun Öğretmenevi Müdürlüğü İşçi Alımı İş İlanları

Giresun Öğretmenevi Müdürlüğü İşçi Alımı İş İlanları

Giresun Keşap Öğretmenevi Müdürlüğünden yapılan ilanda 2 kişi Kat Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 25 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS puan şartı istenmemektedir.

Alınacak personel Keşap Öğretmenevi Müdürlüğü çalışacak olup 2 personel Öğretmenevi Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Giresun Keşap Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı - Kat Görevlisi) 2 kişi için şartlar: İlkokul mezunu sahip olması, Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003967066) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 25 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı Kat Görevlisi) olarak çalıştırılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Çalışma adresi: Giresun Keşap öğretmenevi müdürlüğü 25 Ağustos 2017 tarihinde saat 17:00 kadar başvuruyu gerçekleştirmeleri gerek.

Noter Huzurunda kura çekimi 29 Ağustos 2017 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Keşap Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı tam zamanlı olarak tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.