Giresun SYDV Memur Alımı

Giresun SYDV Memur Alımı

Giresun SYDV Personel 01 Kasım 2016 da Alım İlanı Yayınladı. Giresun Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Memur alacak olup başvuru son 15 Kasım 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

Giresun İş İlanları Kariyer Valiliği Keşap Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Memur İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Yapılan ilanda Keşap Kaymakamlığı Sasyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 1 Kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacağını duyurdu.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müraacat edecek adaylarda 1 kişi Memur için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sürücü Belgesi (B) sınıfı ehliyetine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Rehberlikve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir. KPSS P3 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Başvuracak adayların Yabancı dil bilgisi Sözlü sınavda tercih sebebi olacaktır. Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Varsa Diploma Fotokopisi, Giresun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 kişi Memur alımına başvuracak adaylar Giresun da ikamet edecek olup son 15 Kasım 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.