Giresun Yavuz Kemal Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Giresun Yavuz Kemal Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Giresun Yavuz Kemal Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Giresun Yavuz Kemal Belediye Başkanlığı Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Mühendis olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yavuz Kemal Belediye Başkanlığı 1 kişi Mimar için şartlar: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olması, Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, Giresun İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Mesleğinde deneyimi olması,  Adayların en az 4 yıllık Harita Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olması ve NET CAD Kamu Yol Kamulaştırma Projelendirme programı sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, Sağlık raporu, Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf  ve Yerleşim yeri belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: Başvurular 01 Aralık 2016 Perşembe günü saat 16.00’ a kadar Yavuzkemal Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. Faks, Posta ve Elektronik Posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat edebilirler.

Yavuz Kemal Belediye Başkanlığı Sözlü Sınav Tarihi 06 Aralık 2016 ve saat 10: 30 da Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. Giresun iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.