Göç İdaresi Memur Alımları Son Günü! Başvuru Ekranı

Göç İdaresi Memur Alımları Son Günü! Başvuru Ekranı

İçişleri Bakanlığı "Göç İdaresi Genel Müdürlüğü" bünyesinde yeni memur alımları sona eriyor. Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli memur alımı başvuru ekranı ve şartlar haberimizde.

İçişleri Bakanlığı “GÖÇ İDARESİ MEMUR ALIMLARI” başvuru sürecince sona gelindi. BAŞVURU EKRANI üzerinden adaylar yeni kamu personeli alımları için iş ve işlemlerini tamamlayabilirler. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü “Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı” sözleşmeli 10 bilişim personeli alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir. Diğer özel hükümler ve tüm detaylar şu şekildedir:

MEZUNİYETLER

Başvuru için bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar ile fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği YÖK’ce kabul edilmiş yurt dışındaki üniversitelerden mezun olanlar başvurabilir.

KONTENJANLAR

3 kadro Kıdemli .Net uzmanı alımına verilirken birer kadro da Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı, Kıdemli Sistem Uzmanı, Kıdemli Java Uzmanı, Kıdemli .Net Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Ağ Uzmanı, Sistem Uzmanı, İş Zekası Uzmanı alımları için verildi. Toplam 10 sözleşmeli memur alımı kadrosu yer alıyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Adaylar başvurularını 1 Ağustos 2021’e kadar Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı internet adresi üzerinden yapabileceklerdir. Aşağıdaki Başvuru ekranı üzerinden direkt olarak başvuru süresince işlem yapabilirsiniz.

KPSS ŞARTSIZ BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

Adayların KPSS sınavına girme zorunluluğu bulunmamaktadır. KPSS puanı olmayanlar 70 olarak değerlendirilecektir açıklamasına yer verildi. Puanı olmayan tüm adaylar 70 olarak kabul ediliyor.

Başvuru Kılavuzu.

Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.