Göynücek Geldingen Sulama Birliği Ziraat Mühendis Alımı

Göynücek Geldingen Sulama Birliği Ziraat Mühendis Alımı

Göynücek Geldingen Sulama Birliği Ziraat Mühendis Alım ilanı 21 Temmuz 2017 de Memur alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 31 Temmuz 2017 ta başlamıştır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 60 puan Şartı bulunmaktadır.

Göynücek Geldingen Sulama Birliği Ziraat Mühendis Alımı ilan 21 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 31 Temmuz 2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Ziraat Mühendisi (Memur) 1 kişide aranacak şartlar: Lisans Ziraat ve Orman Fakülteleri Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü mezun olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Alınacak personel Merkezi sınav tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı mülakat sınavı ile belirlenecektir. İsmi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003917266 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 31 Temmuz 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlar başvurabilir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Taleple ilgili olarak 4857 Sayılı İş Kanun Hakları geçerli olacaktır. Alınacak personeller Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri ziraat Mühendisi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.