Gratis Ülke Geneli 72 Pozisyonda Personel Alımı

Gratis Ülke Geneli 72 Pozisyonda Personel Alımı

Gratis Ülke geneli 72 pozisyonda personel alacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre birçok alanda personel alımı yapılacaktır. Haberin detayında.

Kamu Personeli Alımı haber sitemizde günlük olarak tüm kamuya personel alımlarını sizlere ulaştırırken diğer bir taraftan büyük çaplı özel iş ilanları personel alımı için yayınlandıkları ilanlarınıda sizler için yayınlıyoruz. Grantis personel alımı 2016/2017 için şu anda açık iş pozisyonları bulunmaktadır. İş pozisyonlarında en düşük öğrenim seviyesi lise olarak belirtilmiştir.

İstanbul Asya ve İstanbul Avrupa için belirsiz sayıda satış danışmanı için özellikler şöyle: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar, Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Mezun) olması, Pazarlama, Satış, Sürekli / Tam zamanlı çalışabilecek 04 Aralıkta Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 19 Ocak 2017 olarak belirtilmiştir. Başvuracak adaylar Grantis şubelerinden şahsen başvuru yapabileceklerdir. Gratis’e alınacak personellerin çalışma adresleri aşağıda belirtilmiştir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Gratiste çalışabilecek personellerin çalışabilecekleri boş kadroların bulunduğu şehirler şöyle: Edirne, Ankara, Trabzon, Kars, Van, Bartın, Karabük, Erzincan, İzmir, Balıkesir, Aydın, İstanbul, Afyonkarahisar, Bursa, Manisa, Çanakkale, Gümüşhane, Adana, Ordu, Bolu, Kayseri, Şanlıurfa, Batman, Artvin, Mersin, Sivas ve Muş olmak üzere 27 Şehirde personel ihtiyacı bulunmaktadır.

Gratis 27 Şehir ve 72 pozisyonunda boş bulunan ünvanlar şöyle: Satış Danışmanı, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Panorama AVM Satış Danışmanı, İnsan Kaynakları Destek Elemanı, Seçme ve Yerleştirme Uzmanı, İç Denetçi, Bodro ve özlük işleri Uzman Yardımcısı, Envanter Uzmanı, Marka Uzmanı, Lojistik iş Geliştirme Uzmanı, SAP Uzmanı ve Ayrıca İnsan Kaynakları Elemanı ( ENGELLİ ) Ünvanları Olarak işe alınacaklardır.

Aynı Şehirlerde Birden çok ünvanda alımlar yapılacak olup alınacak personel sayıları belirtilmemiştir. Başvuracak adaylar 19 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar Gratis şubelerinden şahsen başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.