GSB 1.575 Sözleşmeli Memur Alımı Duyuruları Yayımlandı! Mülakat Sonuç Sorgulama

GSB 1.575 Sözleşmeli Memur Alımı Duyuruları Yayımlandı! Mülakat Sonuç Sorgulama

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından iki ilan bünyesinde mülakat sonuçları açıklandı. Mülakat sonucu açıklanan kadrolar ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte mülakat sonucu açıklanan personel alımları.

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB bünyesinde iki farklı ilanla başvuruları alınan ve sözlü sınavları gerçekleştirilen toplam bin 575 kadro için sonuçlar belli oldu. GSB 500 gençlik çalışanı alımı, 373 spor uzmanı alımı ile 50 psikolog alımı olmak üzere 923 sözleşmeli memur alımı sözlü sınav sonuçları ile KYK 652 yurt yönetim memuru alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı. Asil ve yedek listeler açıklanacak.

Spor Bakanlığı 923 memur alımı mülakat sonuçları

GSB’den yapılan 2021 yılı sözleşmeli spor uzmanı, gençlik çalışanı ve psikolog alımı sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi. 14 Mart ile 1 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Psikolog Alımı” sözlü sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı interent sitesinde açıklandı. Hemen aşağıdaki bağlantıdan sonuçlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Yurtkur 652 yurt yönetim memuru alımı mülakat sonuçları

Spor Bakanlığı tarafından 2021 yılı sözleşmeli yurt yönetim personeli alımı sözlü sınav sonuç duyurusuna da yer verildi. Bakanlıktan yapılan açıklamada 18-29 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı” sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Asil ve Yedek listeler açıklanacak

GSB’den yapılan açıklamada ilan edilen kontenjan sayısına girerek atanmaya hak kazanan asıl ve yedek adaylara, atamaya ilişkin hususlar daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından bildirilecektir denildi. Spor Bakanlığı memur alımı mülakat sonuçlarınıza aşağıdaki bağlantıdan kendi kişisel bilgilerinizle giriş yaparak “Başvuruları-Değerleme Sonuçları” başlığı altından erişim sağlayabilirsiniz.

GSB mülakat sonuç sorgulama.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum