GSB 1000 Kamu Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! KPSS Puanları

GSB 1000 Kamu Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! KPSS Puanları

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB bünyesinde 2021 yılı sözleşmeli 1000 antrenör alımı kapsamında sözlü sınav duyurusu yapıldı. İşte branşlar bazında en düşük KPSS puanları.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB personel genel müdürlüğü 2021 yılı sözleşmeli antrenör alımı sözlü ve uygulamalı sınav tarih ve yerleri açıklandı. Ayrıca sözleşmeli 1000 antrenör alımı branş ve il bazlı istatistik veriler de belli oldu. Tüm branşlarda en düşük KPSS puanları ve sınav detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

GSB 1000 personel alımı başvuru sonuçları

2020 yılı KPSS B grubu KPSS P3 puan sırası esas alınarak antrenör boş pozisyonları için belirlenen boş kontenjan sayısının üç katına girerek sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adaylar açıklandı.

antrenor.jpg

GSB antrenör alımı sözlü ve uygulama sınav tarihleri

GSB tarafından Başvuruları onaylanan ve 2021 yılı Sözleşmeli Antrenör Alımı sözlü ve uygulamalı sınavlara katılmaya hak kazanan adayların sınavları 06 - 17 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılacağı açıklandı.

Sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların sınav tarihleri ve yerleri Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı üzerinden Sınavlarım/Mülakatlarım başlığı altından ilan edildiği belirtildi.

GSB sözlü ve uygulama sınavı

Antrenör alımı için adaylar sözlü ve uygulamalı sınava gelirken serbest kıyafet ile geleceklerdir. Sözlü ve uygulamalı sınava katılmadan önce sınav salonlarında yer alan soyunma odalarında branşına uygun (eşofman, tayt, mayo, bone, temiz tabanlı spor ayakkabı, temiz tabanlı terlik vb. uygun gördükleri herhangi biri ile) spor kıyafetlerini giyerek sınava katılacaktır.

Pandemi şartları nedeniyle hijyen koşullarının sağlanabilmesi için sözlü ve uygulamalı sınava katılacak adayların kendi branşlarına özgü ekipmanları (tenis raketi, boks eldiveni, mayo, terlik, bone, buz hokeyi sopası, buz pateni, masa tenisi raketi, badminton raketi, hokey sopası vb.) var ise yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kendi ekipmanları bulunmayan adaylar sınav salonlarında yer alan ortak kullanım ekipmanlarını kullanacaklardır.

Adaylar sözlü ve uygulamalı sınava gelirken kimlik belgelerinden birini (Nüfus cüzdanı veya pasaport) yanlarında bulunduracaklardır. Kimlik belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı veya pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.

GSB sonuç duyurusu

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum