GSB 2021 Yılı 600 Gençlik Çalışanı Alımı Yapacak! Kimler Başvurabilir

GSB 2021 Yılı 600 Gençlik Çalışanı Alımı Yapacak! Kimler Başvurabilir

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2021 yılı 600 gençlik çalışanı alımı yapacak. Kimler GSB gençlik çalışanı alımına başvuru yapabilecek?

Gençlik ve Spor Bakanlığı “GSB” 2021 yılı yeni kamu personeli alımları devam edecek. 8 bin 121 kadrodan büyük kısmı için kamu GSB personel alımları tamamlandı. Sözlü sınav süreçleriyle devam edecek. Adaylar gençlik çalışanı kadroları için ayrılan 600 kontenjanın daha fazla gecikmemesini talep ediyor? GSB 600 gençlik çalışanı alımı ilan sürecine girilmesi için konuyu gündeme getiriyoruz.

genclik-calisani-alimi.jpg

Spor Bakanlığı personel alımı kontenjanları

  • 650 Antrenör alımı,
  • 600 Gençlik Çalışanı alımı,
  • 50 Psikolog alımı,
  • 652 Yurt Yönetim personeli alımı,
  • 473 Spor Uzmanı alımı için ilanlar henüz yayımlanmadı.

GSB 600 gençlik çalışanı alımı

GSB 2021 yılı 8 bin 121 kadrodan büyük çoğunluğu için sürecin tamamlanmasından sonra özellikle 5 farklı ilan daha yayımlanması bekleniyor. Bu yazımızda özellikle 600 GENÇLİK ÇALIŞANI ALIMI ilanını gündeme getirdi. Adaylar Ekim bitmeden ilan sürecine girilmesini bekliyor.

gsb-memur-alimi.jpg

GSB’de Kimler gençlik çalışanı olabilir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı “GSB” 600 gençlik çalışanı alımı başvurusu için adayların mezuniyet itibarıyla en az lisans mezunu olmaları gerekiyor.

Adayların 657 DMK’da yer alan genel şartlara haiz olmasının yanında diğer başvuru özel hükümleri de yer alacaktır. Başvurulara dair ilan yayımlanınca hemen sizlere duyuracağız.

YORUM ve PAYLAŞIMLARINIZLA GSB 600 Gençlik Çalışanı alımı ilan sürecinin hızlanması için gündem çalışmasına destek verebilir ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
16 Yorum