GSB 4346 İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Tıkla Öğren

GSB 4346 İşçi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Tıkla Öğren

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB tarafından 4 bin 346 kamu işçisi alımı mülakat sonuçları açıklandı. GSB işçi alımı sonuç sorgulama ekranı bu yazımızda.

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesinde 4 bin 346 kadroya işçi alımı için süreç tamamlandı. GSB’den yapılan açıklamada taşra teşkilatında güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi meslek kolunda istihdam edilmek üzere 01 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2021 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavı sonuçlandırılmıştır denildi.

GSB işçi alımı mülakatı (sonuç açıklandı)

2021 yılı sürekli işçi alımı sözlü sınav sonuç duyurusu yayımlandı. GSB’den yapılan duyuruda 4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde işçi alımı mülakatları yapıldı.

gsb-isci-alimi.jpg

GSB güvenlik ve temizlik görevlisi mülakat sonuç sorgulama

Bakanlık taşra teşkilatında güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi meslek kolunda istihdam edilmek üzere, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde oluşturulan Sınav Kurullarınca, 1 - 12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2021 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavına katılan adaylar sözlü sınav sonuçlarını aşağıdaki sonuç sorgulama internet adresinden öğrenebileceklerdir.

GSB işçi alımı sonucu atamalar

İlan edilen kontenjan sayısına girerek atanmaya hak kazanan adaylara, atamaya ilişkin hususlar daha sonra Bakanlığımız Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından bildirilecektir. İş İlanları Kariyer olarak atama belgeleri yayımlanınca sizlere duyuracağız.

GSB işçi alımı sonuç sorgula.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum