GSB 4346 İşçi Alımı Sözlü Adayları Açıklandı! Sonuç Sorgulama

GSB 4346 İşçi Alımı Sözlü Adayları Açıklandı! Sonuç Sorgulama

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB 2021 yılı 4 bin 346 işçi alımı başvuru sonuçlarını açıkladı. Tıkla hemen GSB işçi alımı sonucunu öğren.

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi meslek kolunda toplam 4 bin 346 sürekli işçi kadroları için kuralar çekilerek nihai listeler belirlenmişti. GSB’den yapılan açıklamada sözlüye katılacak kesin aday listeleri de belli oldu.

GSB işçi alımı kontenjanları

  • Güvenlik görevlisi alanında(1227 Erkek, 1701 Kadın) 2928 kadro,
  • Temizlik görevlisi alanında (549 Erkek, 869 Kadın) 1418 olmak üzere toplam 4 bin 346 sürekli işçi alımı için sözlü sınav adaylar belli oldu.

gsb.jpg

GSB asıl - yedek aday sözlüye katılacaklar

Kura çekimi sonucu asil olarak belirlenen adaylar ile öncelik hakkı bulunan ve doğrudan belge teslim etmeye hak kazanan adaylar ve şartları taşımadığı tespit edilen asil adayların yerine belge teslim etmeye hak kazanan yedek adayların belgeleri Sınav Kurullarınca incelendi. Geçerli belgelerini teslim eden ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar GSB internet adresinde yayımlan. GSB başvuru sorgulama adresine haberimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.

gsb-sozlu.jpg

GSB 4 bin 346 sözlü sınav tarihleri

2021 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavı 1 Kasım ile 12 Kasım 2021 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Sınav Kurullarınca gerçekleştirilecek olup sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, GSB başvuru internet adresi üzerinden ulaştıkları Sözlü Sınav Giriş Belgesinde belirtilen sınav yeri, tarihi ve saatinde, T.C. Kimlik Numaralı kimlik belgelerinden biri (nüfus cüzdanı, pasaport) ve sınav giriş belgesi ile hazır bulunacaklardır.

Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı veya pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.

GSB işçi alımı sözlü sınav HES kodu duyurusu

Salgın tedbirleri kapsamında; sözlü sınavın yapılacağı mekanların bina girişlerinde güvenlik görevlilerince adaylar için belirlenen sözlü sınav tarihinden en fazla bir gün önce alınmış HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Geçerli HES kodu olmayan aday kesinlikle içeri alınmayacağı GSB tarafından ilan edildi.

Tıkla sorgula.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum