Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 Memur Alımı 2017

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 Memur Alımı 2017

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 Memur Alım ilanı 26 Ocak 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 10 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır.

Bakanlığın alacağı 76 Memura başvuracak adarlar KPSS P3, KPSS P93 ve KPSS P94 puan sıralaması ile Lise Ön Lisans ve Lisans mezunları başvuru yapabileceklerdir. Hangi kadroya hangi okul mezunları başvurabilecekleri bölümler için aşağıdaki kılavuzu inceleyiniz.

Başvurular 01 Şubat 2017 de başlayacak olup İş talep formunu elektronik ortamda doldurarak müracaat etmeleri, elektronik ortamda yapılan başvuruda adayların bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girmeleri gerekmektedir. Başvuru onaylandıktan sonra gerek aday tarafından gerekse Bakanlıkça herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 2016 yılı KPSS puanı ile merkezi yerleştirme sonucu B grubuna göre alımlar yapılacaktır.

Şoför 11 Kişi lise ve Dengi mezunu olması, E sınıfı ehliyetine sahip olması, KPSS P94 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve Gaziantep, Trabzon, Van, Malatya, Diyarbakır, Edirne, Ankara illerine görevlendirilecektir.

Satış Memuru 9 kişi Ön lisans mezunu olması, KPSS P93 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve Ankara, Edirne, İstanbul, İzmir, Van, Ağrı Malatya, Gaziantep Hatay İllerine görevlendirileceklerdir.

Veznedar 15 Kişi Ön lisans mezunu olması, KPSS P93 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve Ağrı, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Mersin, Şırnak, Trabzon, Van, Zonguldak illerine görevlendirilecektir. iş ilanları kariyer.

Ambar Memuru 19 Kişi Ön lisans mezunu olması, KPSS P93 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve Ağrı, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Mersin, Malatya, Samsun, Şırnak, Trabzon, Van, Zonguldak illerine görevlendirilecektir.

Koruma Güvenlik Görevlisi 10 Kişi Ön lisans mezunu olması, KPSS P93 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve Diyarbakır, İzmir, Kocaeli, Van illerine görevlendirilecektir. iş ilanları kariyer.

Tekniker, Kimyager ve Mühendis 12 Kişi lisans mezunu olması, KPSS P3 puan türünden 70 puan gerekmektedir ve İstanbul, Kocaeli, İzmir, Mersin, İzmir, Ankara illerine görevlendirilecektir.

Ayrıca KPSS (B) grubu, Lise, Ön Lisans, Lisans Mezunları için KPSS P3, KPSS P93, KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvurular 10 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Elektronik ortamda müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum