Gümüşhane Belediyesi 10 İşçi Alımı

Gümüşhane Belediyesi 10 İşçi Alımı

Gümüşhane Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular 19 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Gümüşhane Arzular Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför (Kamyon), 1 kişi şoför (Makam), 3 kişi Büro Memuru ve 5 kişi İnşaat Kalfası olmak üzere 10 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Kamyon Şoförü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003545613 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Makam Şoförü 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003545631 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Büro Memuru 3 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003545657 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İnşaat Kalfası 5 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003545683 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 27 Ocak 2017 tarihinde Saat 09: 00 ile 12:00 arasında Arzular Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gümüşhane iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Gümüşhane Arzular Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum