Gümüşhane Belediyesi İşçi Alımı

Gümüşhane Belediyesi İşçi Alımı

Gümüşhane Yeşilbük Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişinin (Beden işçisi) genel olarak istihdam edileceği açıklandı.

Gümüşhane Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Gümüşhane / Yeşilbük Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişinin (Beden işçisi) genel olarak istihdam edileceği açıklandı.

Gümüşhane Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Genel (Beden işçisi)  için şartlar: ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adayların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) da başvurabilirler. İş kur iş ilan 000033517418 no ile inetnet üzerinden  veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunan adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenler Gümüşhane / Yeşilbk Belediyesi toplantı salonunda  5 Ocak 2017 Perşembe günü tarihinde saat 13:00 ila 15:00 arası noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir. Adaylar başvuru belgelerini tamamlayarak en geç  29 Aralık 2016 Tarihine Kadar İstenen Belgeleri Teslim Etmesi gerekmektedir.

İlana başvuracak adayların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gümüşhane iş ilanları kariyer.

Yanlış Beyanda bulunanlar hakkında ilgili kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı Gümüşhane Yeşilbük Belediye Başkanlığınca Hakları saklıdır. Hiçbir mazeret belirtmeksizin veya mücbir bir sebep dışında sınava katılmayan veya işi Red edenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ayrıca ikinci defa öncelik hakkından faydalanamaz açıklaması yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.