Gümüşhane İl Özel İdare Müdürlüğü 1 Kamu İşçisi Alımı

Gümüşhane İl Özel İdare Müdürlüğü 1 Kamu İşçisi Alımı

Gümüşhane İl Özel İdare Müdürlüğü 14 Temmuz 2017 Cuma tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden vey

Gümüşhane İl Özel İdare Müdürlüğü 3 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan İş Makineleri Motor Ve Aktarma Organları Bakım Ve Onarımcısı ile Silindir Operatörü oldu.

İş Makineleri Motor Ve Aktarma Organları Bakım Ve Onarımcısı alımı için başvurular 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların İş Makineleri Motor Ve Aktarma Organları Bakım Ve Onarımcısı için 00003901108 iş ilan numarası ile, Silindir Operatörü alımı için 00003901292 iş ilan numarası ile Gümüşhane Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

İş Makineleri Motor Ve Aktarma Organları Bakım Ve Onarımcısı alımı için aranan şartlar: Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İstihdam edilecek personel 6 ay süreyle görevlendirilecektir.

Silindir Operatörü alımı için: Adayların en az ilköğretim mezunu olması başvuruda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Başvuru yapacak adaylarda “G” sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı aranmaktadır.

İlanlarda ikamet şartı da bulunmakla beraber ilanlara sadece Gümüşhane ilinde ikamet eden adaylar başvuru yapabilmektedir. Başvurulardan sonra 26 Temmuz 2017 tarihinde öğleden önce Gümüşhane İl Özel İdaresi’nde kura gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.