Gümüşhane Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Gümüşhane Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Özel idare Müdürlüğü KPSS 60 puanı olan Kamu Personel Alımı 12 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 21 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir.

Gümüşhane İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 1 Kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 12 Temmuz 2017 de başlamış olup 21 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Adayların 12 Temmuz 2017 ile 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında saat 17:00’ye kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu (Islak İmzalı), KPSS sonuç belgesi, Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge (Özel sektörde çalışmış ise çalıştığına dair hizmet belgesi), Askerlik Belgesi (Terhis veya tecil belgesi), Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak şart.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Yüksek öğrenim diplomasının veya çıkış belgesinin aslı veya sureti Maden Mühendisi alınacağından ilgili bölümler olmak zorunda (Aslını ibraz etmek şartı ile fotokopisi)(Yurt dışı mezunlar için YÖK denklik belgesi).

2016 yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSSP3 puan türünden en az 60 (Atmış) puan almış olmak, Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmamak ve İş Sağlığı Güvenliği ve Teknik Nezaretçi eğitimi almaları tercih sebebidir.

Sınav mülakat olarak tek aşamalı yapılacaktır. Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik Binası Yeni Mahallesi 25 Temmuz 2017 günü saat: 10:00’da yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.