Güncel 179 Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Güncel 179 Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Kamu kurumlarına yeni memur, personel, işçi alımları açıklandı. İşte güncel ve yeni başvuruları bugün alınan ilanlara dair detaylar.

Kamuya yeni memur, işçi, personel alımı başvuruları 179 kadro için açıklandı. İşte kamu kurumlarına dair detaylar ve başvurulara dair detaylar: Pendik Belediyesi, Ula Belediyesi, İzmir Tersanesi Komutanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Karakoçan Belediyesi tarafından 179 yeni memur, işçi, personel alımı yapılacak. İşte başvur ilanları:

Kamu personel alımı 179 kadronun detayları

  • Pendik Belediyesi vasıfsız sürekli kadro 100 işçi alımı,
  • Ula Belediyesi vasıflı vasıfsız 15 işçi alımı,
  • İzmir Tersanesi Komutanlığı 3 işçi alımı,
  • Hazine ve Maliye 15 personel alımı,
  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 2 personel alımı,
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi 20 destek personeli alımı,
  • Karakoçan Belediyesi 24 şoför-temizlik-büro görevlisi alımı olmak üzere

Pendik Belediyesi Vasıfsız Sürekli Kadro 100 İşçi Alımı

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul ili Pendik Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 100 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Pendik Belediyesi personel alımı 2021 adaylar için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular 27 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 20 Destek Personeli Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 20 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 adaylar için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular 25 - 27 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Karakoçan Belediyesi 24 Şoför-Temizlik-Büro Görevlisi Alımı

Elazığ ili Karakoçan Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 24 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı olmayıp yaş şartı 50 olarak belirlenmiştir. Karakoçan Belediyesi personel alımı unvan ve sayılar: 8 şoför, 2 Büro İşçisi ve 14 Temizlik İşçisi.

Karakoçan Belediyesi personel alımı için başvuruda süre: Personel alımı için başvurular 25 - 29 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Ula Belediyesi Vasıflı Vasıfsız 15 İşçi Alımı

Kamu kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilana göre KPSS ve İkamet şartı yok 15 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Ula Belediyesi personel alımında unvanlar: 1 Restoratör, 2 Arkeolog ve 12 Beden İşçisi. Muğla Ula Belediyesi personel alımı 2021 adaylar için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular 25 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İzmir Tersanesi Komutanlığı 3 İşçi Alımı

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İzmir Tersanesi Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 3 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

İzmir Tersanesi Komutanlığı personel alımı unvanlar: 2 Elektronik Teknisyeni ve 1 Sayaç Ayar, Ölçü Kontrol ve Tamir Teknisyeni. Tersane Komutanlığı personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 26 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Hazine ve Maliye 15 Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda 15 personel alınacağı belirtilmektedir. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 12 – 22 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 2 Personel Alımı

Kamu Hastanesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS ve üst yaş şartsız 4/B sözleşmeli personel alınacağı belirtilmektedir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (22 Ekim 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.