Güncel 4/B Sözleşmeli Personel İlanları! 868 Kadro Açıklandı

Güncel 4/B Sözleşmeli Personel İlanları! 868 Kadro Açıklandı

Kamuya 868 yeni memur alımları yapılacak. 4/B sözleşmeli personel ilanları kapsamında açıklanan 5 kurum için yeni kadroları ve başvuru süreçlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi, Emniyet Genel Müdürlüğü, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Temmuz 2021 sözleşmeli 4/B kamu personeli alımları güncel başvuru süreçlerini ve tüm detaylarını bu haberimizde hazırladık. İşte kamuya Güncel 4/B Sözleşmeli Personel İlanlarına dair tüm detaylar:

868 MEMUR ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

Ticaret Bakanlığı 750,

Boğaziçi Üniversitesi 25,

Emniyet Genel Müdürlüğü 1,

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 91 ve

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 1 olmak üzere 868 yeni 4/B sözleşmeli memur alımı yapılacak.

TİCARET BAKANLIĞI 750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 25 şehirde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız 750 kadın/erkek Muhafaza Memuru alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 9 – 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır. Adaylar başvurularını, e-Devlet (Ticaret Bakanlığı / Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı internet sitesi üzerinden başvurularını yapacaklardır.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 25 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda ikamet şartsız kadın/erkek 25 güvenlik görevlisi alınacaktır. Adaylar başvurularını 14 Temmuz – 3 Ağustos 2021 tarihleri arasında (3 Ağustos dahil) yapacaklardır. Adaylar başvurularını, Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1 SÖZLEŞMELİ UÇAK PİLOTU ALACAK

EGM yeni personel alacak. T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne “EGM” Alınacak sözleşmeli pilot (uçak) ilanı (2021 - 1. dönem) yayımlandı. Başvuru şartları ve tüm detaylar bu yazımızda. 2021/1. Dönem EGM sözleşmeli pilot alımı için adaylar başvurularını 26-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ 91 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS alt puan sınırı olmadan farklı unvanlarda 91 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (13 Temmuz 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır. Adaylar başvurularını Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ 1 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kadroya başvurular alınıyor. 1 Diğer Sağlık Personeli KPSS (P94) Sağlık Meslek Lisesi mezunu, T.C. Sağlık Bakanlığı perfüzyonistlik yetki belgesi sahibi ve en az 5 yıllık pediatrik ve erişkin perfüzyonistlik tecrübesi olmak şartı var.

Adaylar başvurularını Üniversite internet sitesi üzerinde yer alan duyurular bölümünden online olarak yapmaları gerekiyor. Haberimizin en altında yer alan başvuru ekranı üzerinden ilgili bölüme erişim sağlayabilirsiniz. Başvurular 22 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla sona erecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum